تبریزتریپ

Nazar-Amulet
Travels Cover
وبلاگ تبریزتریپ

تبریزتریپ دوساله شد!

شنبه، 10 اسفند 1398

دو سال پیش درچنین روزهایی یک ایده، یک احساس دین و یک نیاز باعث شد تبریزتریپ متولد بشود و امروز با پوشش نزدیک به ۳۰۰ جاذبه تاریخی و فرهنگی و گردشگری تبریز، با ظاهری مطلوب و امکاناتی ساده مرجعی باشد برای دوست‌داران و مسافران این کهن‌شهر. تبریزتریپ بعد از یک سال بیش از ۱۰۰۰ صفحه‌ی با ارزش درمورد تبریز به گوگل اضافه کرده و در بیش از ۴۰ جستجو لینک اول و در چندمورد هم تنها مرجع اطلاعاتی از اماکن خاص تبریز هست و همه‌ی این‌ها بدون کوچک‌ترین تبلیغاتی اتفاق افتاده. جایی که از اول هم هدف تبریزتریپ بوده. یعنی پوشش نیازی برای مرجع اطلاعاتی گردشگری تبریز.

به شما وعده می‌دهیم که به‌زودی جاذبه‌های بیشتر و جذاب‌تری از تبریز معرفی خواهند شد. همچنین بزودی سیستم تبریزتریپ بالکل بازنویسی شده و در نسخه دوم امکانات بهتر و کامل‌تری به آن اضافه خواهد شد.

به امید تولد سه‌سالگی تبریزتریپ 🙂

 

تبریزتریپ یک‌ساله شد!

یکشنبه، 5 اسفند 1397

یک سال پیش درچنین روزهایی یک ایده، یک احساس دین و یک نیاز باعث شد تبریزتریپ متولد بشود و امروز با پوشش نزدیک به ۲۰۰ جاذبه تاریخی و فرهنگی و گردشگری تبریز، با ظاهری مطلوب و امکاناتی ساده مرجعی باشد برای دوست‌داران و مسافران این کهن‌شهر. تبریزتریپ بعد از یک سال ۹۲۷ صفحه‌ی با ارزش درمورد تبریز به گوگل اضافه کرده و در بیش از ۲۰ جستجو لینک اول و در چندمورد هم تنها مرجع اطلاعاتی از اماکن خاص تبریز هست و همه‌ی این‌ها بدون کوچک‌ترین تبلیغاتی اتفاق افتاده. جایی که از اول هم هدف تبریزتریپ بوده. یعنی پوشش نیازی برای مرجع اطلاعاتی گردشگری تبریز.

به شما وعده می‌دهیم که به‌زودی جاذبه‌های بیشتر و جذاب‌تری از تبریز معرفی خواهند شد. همچنین برخی نواقص و کمبودهای فنی درحال رفع هستند که در نسخه ۱.۸ منتشر خواهند شد.

به امید تولد دوسالگی تبریزتریپ 🙂

 

کارگاه دوم کارآموزی تبریزتریپ برگزار شد

پنجشنبه، 2 فروردین 1397

پیرو گزارش قبلی از آمادگی برگزاری دوره کارآموزی تبریزتریپ و به‌دنبال اولین کارگاه عملی این دوره، دومین کارگاه دوره کارآموزی تبریزتریپ برگزار شد. در طول این کارگاه کارآموزها با تکنیک‌های پیاده‌سازی وب معنایی (Semantic Web)، تولید صفحات وب با ابزارهای تسریع‌کننده روند و شیوه‌های تولید محتوای عملی آشنا شدند.

کارگاه اول کارآموزی تبریزتریپ برگزار شد

پنجشنبه، 24 اسفند 1396

پیرو گزارش قبلی از آمادگی برگزاری دوره کارآموزی تبریزتریپ اولین کارگاه عملی این دوره با مساعدت دوست‌داران پروژه برگزار شد. در طول این کارگاه کارآموزها با شیوه‌ها و تکنیک‌های تولید محتوا، نحوه کار با سیستم مدیریت محتوا وردپرس و استانداردها و سیاست‌های تبریزتریپ آشنا شدند.

دوره کارآموزی تبریزتریپ برگزار می‌شود

شنبه، 19 اسفند 1396

به‌دنبال نیاز مبرم برای تولید محتوا در تبریزترپ، دوره رایگان کارآموزی کلید زده شد تا در طی اون افراد تازه فارغ‌التحصیل مرتبط در این حوزه و مشتاق در امر گردشگری آموزش‌های لازم برای تولید محتوا به شکل حرفه‌ای رو دریافت کنند و در نهایت به تیم تبریزتریپ ملحق بشوند.

تبریزتریپ، هدیه‌ای به دوست‌داران کهن‌شهر تبریز

سه شنبه، 8 اسفند 1396

تبریزتریپ تلاشی‌ست برای ساده کردن برنامه‌ریزی سفر به این شهر زیبا و پروژه‌ای غیرانتفاعی‌ست که به مردم و مهمانان آن توسط دیگر دوست‌داران این شهر زیبا هدیه شده است.

محتویات تبریزتریپ بدست دوست‌داران و میهمانان تبریز تولید می‌شود. شما هم می‌تونید نوشته‌ها، خاطرات، سفرنامه‌ها یا هرچیز مرتبط دیگری که فکر می‌کنید جایی در تبریزتریپ دارد از طریق دستورالعمل موجود در صفحه مشارکت برای ما ارسال کنید. خوندن شرایط استفاده و حریم شخصی هم باعث می‌شود شناخت درست‌تری نسبت به سیاست‌های تبریزتریپ داشته باشید.

در صورتی که مایل به تماس با ما هستید ابتدا محتویات صفحه تماس با ما رو بطور کامل بخونید سپس به آدرس [email protected] ایمیل بفرستید. تا جای ممکن تلاش می‌کنیم به تمامی ایمیل‌ها پاسخ بدیم.