تبریزتریپ

Nazar-Amulet
تبریزتریپ به شما نیاز دارد!
مرکز خرید میلاد نور

مرکز خرید میلاد نور (ولیعصر)

آخرین بروزرسانی در سه شنبه، 11 اردیبهشت 1397

بر روی نقشه

مجتمع زیرزمینی میلادنور در ولیعصر تبریز واقع شده است. منطقه ولیعصر تبریز بخصوص بخش فلکه بزرگ و سنگ‌فرش آن یکی از نقاط دیدنی تبریز با واحدهای تجاری و رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها و خیابان‌های متعدد است، این مرکز خرید یکی از پروژه‌های مشارکتی شهرداری تبریز که در ۳ طبقه‌ سازه‌ای و زیر فلکه بزرگ ولیعصر احداث شد. زیربنای طرح ۱۰۵۰۰ مترمربع که این مجتمع شامل یک طبقه مرکز خرید به تعداد ۷۸ مغازه و دو طبقه پارکینگ طبقاتی می‌باشد.
این مرکزتجاری و پارکینگ دارای ۸ دستگاه پله‌برقی در دورتادور میدان خواهد بود که در ۴ خروجی طراحی شده است. مرکز خرید میلاد نور ولیعصر تبریز به مساحت ۳۵۰۰ مترمربع توسط شرکت زودکار ساخته شد که سهم شهرداری ۴۸٪  و سهم سرمایه گذار ۵۲٪ می‌باشد. طبقات -۲ و -۳ که پارکینگ طبقاتی مجتمع است به ظرفیت ۳۵۰ دستگاه خودرو پارکینگ عمومی ظرفیت دارد.

مرکز خرید میلاد نور ولیعصر که در مهرماه ۱۳۹۳ افتتاح گردید میزبان بورس مختلف کالاها و برندهای متنوع و روز دنیا در زمینه پوشاک، کیف و کفش، طلا و جواهرات، لوازم ورزشی، لوازم خانگی، لوازم صوتی و تصویری، رستوران، کافی‌شاپ، سایر صنوف و خدمات می‌باشد.

امکانات مزایا و امتیازات

مرکز خرید میلاد نور ولیعصر دارای ۹۰ باب واحد تجاری، سرویس بهداشتی مخصوص آقایان، خانم‌ها و افراد معلول می‌باشد.

آدرس: تبریز – کوی ولیعصر – فلکه بزرگ – مرکز تجاری میلاد نور ولیعصر

منبع: تبریز – ایران


۱. اگر خاطره یا تجربه‌ای درباره این مکان دارید اینجا بهترین جا برای به اشتراک‌گذاری اون هست.

۲. لطفا فقط دیدگاه، خاطره یا تجربیات‌تون در مورد مکان فوق رو اینجا بنویسید. برای تماس با ما یا مشارکت در پروژه به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.