تبریزتریپ

Nazar-Amulet
تبریزتریپ به شما نیاز دارد!

شانزلیزه | سنگ‌فرش ولیعصر (شهریار)

آخرین بروزرسانی در چهارشنبه، 16 اسفند 1396

کوی ولیعصر تبریز از مناطق فروش کالای لوکس و مد روز به شمار می رود که طی سالیان گذشته به قطب نمایندگی های برندهای مطرح از آدیداس گرفته تا پوما و غیره تبدیل شده است. خرید از این منطقه برای کسانی که دوست دارند کالاهای خوب حتی گران را بخرند مناسب است. قیمت کالاها شاید در نگاه اول گران به نظر برسند ولی نوع و کیفیت آنها نشان از تفاوت شان است.

در کوی ولیعصر دو منطقه جداگانه هستند که به مراکز فروش کالا شهرت یافته اند، یکی خیابان سنگ فرش و فلکه بزرگ و دیگری خیابان فروغی است.

مسیر سنگ فرش حد فاصل فلکه بزرگ ولیعصر و فلکه بازار اجرا شده و طول مسیر حدود ۵۰۰ متر می باشد. این خیابان که بین اهالی تبریز به شانزلیزه معروف است، توسط شهرداری “سنگ فرش شهریار” نام گذاری شده است و اخیرا با بازسازی هایی که در آن انجام شده است، تردد خودرو در آن ممنوع شده است.

این خیابان علاوه بر اینکه محل مناسبی برای خرید است، محلی مناسب برای قدم زدن و خوردن غذا در فست فودها و رستوران های آن نیز می باشد و می توان آن را به عنوان یک جاذبه شهر تبریز نیز معرفی کرد.

در این محله انواع فروشگاه های باقلوا فروشی نیز وجود دارند.
منبع: ویکی‌سفر


۱. اگر خاطره یا تجربه‌ای درباره این مکان دارید اینجا بهترین جا برای به اشتراک‌گذاری اون هست.

۲. لطفا فقط دیدگاه، خاطره یا تجربیات‌تون در مورد مکان فوق رو اینجا بنویسید. برای تماس با ما یا مشارکت در پروژه به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.