تبریزتریپ

Nazar-Amulet
تبریزتریپ به شما نیاز دارد!
مرکز خرید برج بلور

مرکز خرید برج بلور (آبرسان)

آخرین بروزرسانی در دوشنبه، 21 اسفند 1396

بر روی نقشه

این مرکز خرید در برج بلور واقع در آبرسان قرار دارد. برج بلور یه برج ۲۵ طبقه ست که ۳ طبقه از اون رو «مرکز خرید برج بلور» به خودش اختصاص داده. در این مرکز خرید می توانید انواع کالاهای مد روز با قیمت های مناسب البته در برخی موارد بالا رو خریداری کنید. بعد از خرید، برای رفع خستگی می تونید از فست فود این برج که در طبقه چهارم و رستوران گردان آن که در طبقه ۲۵ قرار دارد نیز استفاده کنید.
طراحی برج بلور توسط علی‌اکبر صارمی انجام گرفته‌است که طرح معماری ساختمان آن در اردیبهشت سال ۱۳۸۶ از میان ۱۲۰ اثر، موفق به دریافت جایزه طرح برتر همایش ملی معماری نقش جهان اصفهان شده‌است. همچنین سازه پروژه از لحاظ محاسبات، کیفیت فراوری و اجرای عملیات بتنی به عنوان سازه برتر بتنی در پنجمین همایش روز بتن انتخاب شد. هزینه احداث برج بلور ۵۰۰ میلیارد ریال می‌باشد.

برای خریداران و مخاطبان مهم است که بتوانند برندهای تجاری را از مرکزی معتبر تهیه کنند و مجتمع تجاری بلور تبریز دارای برترین و بنام ترین برندهای تجاری می باشد. مجتمع برج بلور تبریز در بخش فروش خود ۱۳۰ واحد تجاری در ۳ طبقه دارد که در زمینه های زیر فعالیت می کنند:

پوشاک، عینک و ساعت، عطر و ادکلن، بدلیجات و زیورآلات،طلا و جواهرات، روسری و شال، کیف و کفش، لوازم خانگی، محصولات ورزشی و اسپرت، لوازم دکوری و تزئینی، انواع لوازم لوکس، محصولات آشپزخانه، لباس مجلسی و غیره.

منبع: همگردی


۱. اگر خاطره یا تجربه‌ای درباره این مکان دارید اینجا بهترین جا برای به اشتراک‌گذاری اون هست.

۲. لطفا فقط دیدگاه، خاطره یا تجربیات‌تون در مورد مکان فوق رو اینجا بنویسید. برای تماس با ما یا مشارکت در پروژه به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.