تبریزتریپ

Nazar-Amulet
تبریزتریپ به شما نیاز دارد!

مجتمع تجاری فرهنگی ستاره باران

آخرین بروزرسانی در سه شنبه، 15 اسفند 1396

بر روی نقشه

ستاره باران تبریز یکی از مجلل ترین و لوکس ترین مراکز خرید در کشور بشمار می رود. این برج یک مجموعه ی چند عملکردی می باشد که در آن واحد های تجاری، اداری، تفریحی و خدماتی عرضه می گردد. در این برج می توان انواع برند های معتبر روز جهان را مشاهده کرد. پروژه ستاره باران تبریز یکی از جاذبه های دیدنی در این شهر است که خریداران و گردشگران و شهروندان از وجود آن لذت می برند، عموم مردم دوست دارند یک بار قدم زدن داخل این مجموعه را امتحان کنند.

 

مجتمع ستاره باران تبریز از نظر معماری، یک ساختمان کاملا مدرن با رعایت استاندارد های جهانیست که موجب شده تا این بنا را منحصر به فرد گرداند. نمای خاص ستاره باران در شب نیز دیدنی تر می شود، نورپردازی زیبا و طراحی آن بر روی نمای این ساختمان باعث جذابیت بیشتر شده است. این ساختمان با هدف ارتقاء سطح کیفی مراکز خرید و بازار های شهر تبریز ساخته شده و موجب رونق اقتصاد گردشگری این شهر می شود.

در طراحی داخلی این پروژه از متریال درجه یک و متنوعی بهره گرفته اند، ترکیب چوب در کنار سنگ های آنتیک موجب فضایی شیک و لوکس می شود.

 

شهربازی ستاره باران با استانداردهای روز جهانی در فضایی بالغ بر ۹۰۰ متر در طبقه کودک احداث شده است. فودکورت ستاره باران با داشتن رستوران‌های ترک و ایرانی و ملل درحال خدمت رسانی به شهروندان و مسافران میباشد. همچنین پردیس سینمایی ستاره باران با ۶ سالن مجزا در حال افتتاح میباشد که خبر بسیار خوبی برای تبریز است که همواره از کمبود سالن سینما رنج میبرده است.

خانه عطر نگین

به فروشگاه خانه عطر نگین در ستاره باران نیز یه سری بزنید.

(لینک به علت نقض شرایط استفاده حذف شد. ~مدیریت)

یکشنبه، ۱۰ تیر ۱۳۹۷


۱. اگر خاطره یا تجربه‌ای درباره این مکان دارید اینجا بهترین جا برای به اشتراک‌گذاری اون هست.

۲. لطفا فقط دیدگاه، خاطره یا تجربیات‌تون در مورد مکان فوق رو اینجا بنویسید. برای تماس با ما یا مشارکت در پروژه به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.