تبریزتریپ

Nazar-Amulet
تبریزتریپ به شما نیاز دارد!
عکس‌هتل‌صخره‌ای لاله‌کندوان‌

هتل صخره‌ای لاله کندوان (اسکو)

آخرین بروزرسانی در دوشنبه، 28 اسفند 1396

بر روی نقشه

هتل صخره ای لاله کندوان به فاصله ۶۰ کیلومتری از مرکز استان آذربایجان شرقی ( تبریز ) به سمت جاده آذرشهر قرار گرفته است و از شهر زیبای اسکو می گذرد مسیر اسکو به سمت کندوان جاده ای به طول ۲۰ کیلومتر می باشد که با گذر از بین باغات سر سبز و زیبای اسکو و اسفنجان شما را به روستای توریستی کندوان می رساند ، قبل از روستا هتل صخره ای لاله کندوان خود نمائی می کند :

ساخت و تجهیز آن از سال ۱۳۷۶ آغاز و ۱۰ سال تا بهره برداری آن زمان صرف گردیده و در سال ۱۳۸۶ با ۱۰ اتاق که شامل ۴ باب اتاق دو تخته معمولی ، ۳ باب اتاق دو تخته جکوزی دار ، ۲ باب اتاق چهار تخته جکوزی دار و نیز یک باب سوئیت رویال افتتاح گردیده است .

فاز دوم هتل که در تابستان ۱۳۹۱ افتتاح شد تعداد : ۳ باب اتاق دو تخته جکوزی دار ، ۱ باب اتاق چهار تخته جکوزی دار ، ۱ باب سوئیت رویال و ۱ باب سوئیت امپریال به مجموعه هتل اضافه شد ، که با وجود رستوران ، کافی شاپ و اتاق کنفرانس شرایط حضور گردشگران داخلی و خارجی را به بهترین شکل ممکن فراهم آورده است .

به دلیل شرایط فیزیکی و منطقه ای خاص فعلا ، فاقد لابی و سالن انتظار می باشد و میهمانان می توانند زمان انتظار خود را در آلاچیق ها و محوطه هتل که سرشار از هوای پر از اکسیژن و انرژی مثبت می باشد ، بگذرانند . اتاق های این هتل همگی به صورت طبیعی و منحصر به فرد از صخره های موجود در مساحت هتل حفاری و تجهیز شده اند و از آخرین متد تاسیساتی و دکوراسیون داخلی بهره مند هستند .

این هتل با ظرفیت ۴۸  نفر به صورت اقامتی ، ۱۲۰ نفر رستوران ، ۳۰ نفر کافی شاپ و ۴۰ نفر در سالن کنفرانس قابلیت خدمات رسانی را داراست . از امکانات هتل می توان به دارا بودن سیستم ماهوارای  ، روم سرویس ، پارکینگ ، اینترنت در اتاقها ، ویدئو مرکزی و سرویس ایرانی و فرنگی ، لاندری ، مینی بار و رستوران مجلل به همراه غذاهای محلی ایرانی و فرنگی از دیگر امکانات ویژه این هتل رویایی می باشد.

نمایی زیبا از شب های رویایی و دل انگیز هتل بین المللی لاله صخره ای کندوان .

 و تنها سالن کنفرانس صخره ای دنیا .


دیکر تصاویر:


۱. اگر خاطره یا تجربه‌ای درباره این مکان دارید اینجا بهترین جا برای به اشتراک‌گذاری اون هست.

۲. لطفا فقط دیدگاه، خاطره یا تجربیات‌تون در مورد مکان فوق رو اینجا بنویسید. برای تماس با ما یا مشارکت در پروژه به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.