تبریزتریپ

Nazar-Amulet
تبریزتریپ به شما نیاز دارد!

هتل مروارید (باغ گلستان)

آخرین بروزرسانی در پنجشنبه، 17 اسفند 1396

بر روی نقشه

تور سه‌بعدی

هتل مروارید تبریز از قدیمی ترین هتل های تبریز است که از سال ۱۳۴۷ شروع به فعالیت نموده و قبل از سال ۱۳۴۷ این مکان به عنوان بانک توسعه و صادرات وقبل تر از آن  بعنوان جنگل بانی استان آذربایجان شرقی مورد استفاده قرار می گرفته ولی از سال ۱۳۴۷ با تلاش بخش خصوصی تبدیل به هتل شد وتا کنون نیز به فعالیت خود ادامه می دهد. ساختمان اصلی هتل قدمت (۱۱۰) ساله دارد که با توجه به شرایط زمانی ونوع کاربری آن تغییراتی صورت گرفته که باعث شده این ساختمان تا حدی بافت قدیمی خود را از دست بدهد ولی با این وجود طاق های گنبدی زیرزمین هتل نمای بیرونی و درب ورودی هتل جز آثار ملی ثبت شده است. مجموعه دارای پارکینگ به تعداد محدود می باشد.

موقعیت

تبریز  خیابان امام خمینی  چهارراه باغ گلستان  هتل مروارید
۰۴۱۳۵۵۱۳۳۳۶-۷

امکانات اتاق‌ها
اینترنت
تاکسی سرویس
تلفن
تلویزیون
رستوران
روم سرویس‌
لابی
یخچال

موقعیت مکانی هتل مروارید تبریز نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

 این هتل در مرکز شهر روبروی پارک زیبای گلستان قرار گرفته وبه دلیل نزدیکی آن به فرودگاه ( ۶ کیلومتر )-راه آهن ( ۴ کیلومتر )-ترمینال( ۳ کیلومتر ) و بازار اصلی سرپوشیده تبریز ((بزرگترین بازار اصلی سرپوشیده تبریز )) ۲ کیلومتر- ائل گلی (۱۳ کیلومتر)- مرکز خرید لاله پارک(۱۰ کیلو متر) وسایر مراکز خرید و سیاحتی و تفریحی بهترین موقعیت را برای میهمانان عزیز رقم می زند تا حداکثر استفاده از زمان اقامت در شهر اولین ها را داشته باشند.

 

 


۱. اگر خاطره یا تجربه‌ای درباره این مکان دارید اینجا بهترین جا برای به اشتراک‌گذاری اون هست.

۲. لطفا فقط دیدگاه، خاطره یا تجربیات‌تون در مورد مکان فوق رو اینجا بنویسید. برای تماس با ما یا مشارکت در پروژه به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.